У Львівській обласній раді відзначили волонтерів

11:10 30 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

«Народна Самооборона» Львівщини готується уже до 27-ї поїздки на Донбас.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради. У ній також поінформували, що ця урочистість відбулася з нагоди третьої річниці Революції Гідності та Міжнародного дня волонтера, який відзначатимуть уже 5 грудня.

Зокрема, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин вручив волонтерам 15 подяк очільник, а керівнику «Народної Самооборони» Львівщини Валерію Веремчуку – іменний годинник. Натомість Валері Веремчук вручив волонтерам 100 спеціальних монет.

Олександр Ганущин зазначив на урочистій церемонії: «На захід запросили усіх тих волонтерів, з якими ми спочатку були на Майдані, тепер допомагаємо бійцям на сході. Ми поспілкувались між собою, пригадали свої емоції. Ба більше, переглянули фільм, який дуже добре нагадав (нагадав те, що ніколи не забудемо) як усе починалося. Фільм про нашу Небесну Сотню... Сьогодні приємна нагода нагородити тих, хто допомагає бійцям тримати небо над нами, тих, хто вірить, прагне, і знає - перемога обов’язково буде за Україною. Бо ми – разом».

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили також, що «Народна Самооборона» Львівщини  готується уже до 27-ї поїздки на Донбас. Вантажитимуть допомогу бійцям 12 грудня в Центрі забезпечення військових на вулиці Липинського, 54. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини