У Львівській обласній раді відзначили волонтерів

11:10 30 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

«Народна Самооборона» Львівщини готується уже до 27-ї поїздки на Донбас.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради. У ній також поінформували, що ця урочистість відбулася з нагоди третьої річниці Революції Гідності та Міжнародного дня волонтера, який відзначатимуть уже 5 грудня.

Зокрема, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин вручив волонтерам 15 подяк очільник, а керівнику «Народної Самооборони» Львівщини Валерію Веремчуку – іменний годинник. Натомість Валері Веремчук вручив волонтерам 100 спеціальних монет.

Олександр Ганущин зазначив на урочистій церемонії: «На захід запросили усіх тих волонтерів, з якими ми спочатку були на Майдані, тепер допомагаємо бійцям на сході. Ми поспілкувались між собою, пригадали свої емоції. Ба більше, переглянули фільм, який дуже добре нагадав (нагадав те, що ніколи не забудемо) як усе починалося. Фільм про нашу Небесну Сотню... Сьогодні приємна нагода нагородити тих, хто допомагає бійцям тримати небо над нами, тих, хто вірить, прагне, і знає - перемога обов’язково буде за Україною. Бо ми – разом».

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили також, що «Народна Самооборона» Львівщини  готується уже до 27-ї поїздки на Донбас. Вантажитимуть допомогу бійцям 12 грудня в Центрі забезпечення військових на вулиці Липинського, 54. 

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу