У Львові продовжили термін користування перевантажувальною станцією ТВД

14:10 2 листопада 2018 р.

  • 0
  • 360


Фото: 4studio.com.ua

Виконком ЛМР продовжив термін користування підприємством «АВЕ Львів» перевантажувальною станцією ТВД на вулиці Північній до 4 грудня.

Про це повідомили в п’ятницю, 2 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До міськради надійшло чергове звернення від ТзОВ «АВЕ Львів» з проханням продовжити дозвіл на користування перевантажувальною станцією на вулиці Північній. Розглянувши звернення перевізника, його зобов’язання дотримуватися правил під час перевантаження сміття без його накопичення, здійснювати перевантаження «з коліс на колеса», а також надання ним підтверджень звернення до міст області щодо сприяння в наданні ділянки для перевантаження, виконком прийняв рішення про продовження йому терміну користування станцією ще на 30 днів».

Керівник департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало запевнив: «Перевантаження перенакопичення сміття немає, перевантаження здійснюється з «коліс на колеса». У своєму додатку до звернення «АВЕ Львів» надало копії листів-звернень до директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, голів Жовківської, Кам’янко-Бузької, Городоцької районних державних адміністрацій щодо сприяння в пошуку і надання земельної ділянки для здійснення перевантаження».

«Керівник «АВЕ Львів» Олег Гайовишин наголосив, що головна ціль роботи компанії – не допустити накопичення ТПВ. Водночас, пошук нової земельної ділянки для здійснення перевантаження триває», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 13 листопада 2018 р.

У Львові перекриють вулицю Братів Міхновських

У зв’язку з проведенням капітального ремонту, у середу, 14 листопада, до 29 листопада буде перекрито рух транспортних засобів на ділянці вулиці Братів Міхновських від вулиці Костомарова до вулиці Короткої.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 471

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу