У Львівській міськраді збільшили видатки бюджету

13:30 22 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету мЛьвова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 22 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук розповів: «запропоновані зміни погоджені депутатською комісією фінансів і планування бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України №39-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 23 січня 2019 року для міського бюджету Львова передбачена субвенція в сумі 3100 тисяч гривень, у тому числі на реконструкцію школи №41 на вулиці Макаренка, 19 у селищі. Брюховичі – 1745 тисяч гривень».

«За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті Львова на 2019 рік, у тому числі Галицькій районній адміністрації – збільшити видатки на 300 тисяч гривень на виконання Міської цільової програми приведення до санітарного стану житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування за рахунок зменшення видатків на «Програму вдосконалення системи управління, ремонту та обслуговування житлового фонду», а департаменту містобудування – збільшити видатки на виконання рішень судів на суму 81 тисячу гривень за рахунок зменшення таких видатків виконавчому комітету», – поінформував також Олег Іщук.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР зазначив: «Крім вище перелічених змін, пропонуємо також включити ще кілька доповнень, які вчора були погоджені на засіданні комісії з питань фінансів і планування бюджету. Зокрема погоджено виділення коштів на «Програму стратегічних ініціатив КУ «Інститут міста» в розмірі 267 тисячі гривень, а також про перекидку 150 тисяч гривень на Програму забезпечення проведення загальноміських заходів, за рахунок зменшення видатків на заходи в галузі культури».

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу