У Львівській міськраді затвердили зміни до бюджету

12:10 15 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, зазначив: «Запропоновані зміни погоджені депутатською комісією фінансів і планування бюджету. За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті Львова на 2019 рік – передати видатки управління освіти в сумі 3073,8 тисячі гривень департаменту гуманітарної політики відповідно до ухвали міської ради №4555 «Про визначення департаменту гуманітарної політики головним розпорядником коштів для фінансування Львівського державного будинку техніки», перерозподілити видатки департаменту з питань поводження з відходами на суму 6,7 тисячі гривень для забезпечення виконання «Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим», збільшити видатки районних адміністрацій на суму 340 тисяч гривень для забезпечення належної організації та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року за рахунок видатків виконавчого комітету, передбачених на виконання рішень судів, зменшити кошторисні призначення управління освіти департаменту гуманітарної політики на суму 888,2 тисячі гривень, включити спрямування додаткових коштів на програму проведення загальноміських подій — 450 тисячі гривень, за рахунок інших програм».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу