У Львівській міськраді затвердили «Правила приймання стічних вод»

16:30 14 червня 2019 р.

  • 0
  • 525

Світлина ілюстративна
Фото: ecolog-ua.com

Виконавчий комітет ухвалив у п’ятницю, 14 червня, рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець доповів на засіданні виконкому: «Це детальний нормативний документ, який регулює відносини у сфері приймання стічних вод, встановлює вимоги до складу і властивостей стічних вод, які скидаються в міську каналізацію, визначає гранично допустимі норми і хімічні речовини стічних вод. Документ пройшов усю необхідну процедуру погодження як регуляторний акт. У нас є протокол громадських слухань та є висновки і погодження Антимонопольного комітету».

«Згідно з прийнятим рішенням, ЛМКП «Львівводоканал» має забезпечити контроль за дотриманням вимог «Правил приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова, та привести у відповідність до вимог «Правил приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова договори про приймання стічних вод до системи водовідведення Львова», – поінформували також у міськраді.

«Надані споживачам згідно з «Правилами приймання стічних вод» підприємств у систему міської каналізації Львова, затвердженими рішенням виконавчого комітету №292 від 18 вересня 2002 року, дозволи на скид стічних вод у міську каналізацію і ліміти на скид забруднювальних речовин у міську каналізацію вважати чинними до кінцевого терміну, вказаного у дозволі на скид. «Правила приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова набирають чинності через 30 днів з дня оприлюднення цього рішення», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 26 червня 2019 р.

Прикордонники на Львівщині отримали поповнення

Прикордонники строкової військової служби прибули сьогодні в Мостиський прикордонний загін після підготовки в навчальних центрах Держприкордонслужби України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 363

Останні новини

У Львові затримали заступника начальника райвідділу ДСНС

Львівщина отримала на соціально-економічний розвиток 1,1 млн гривень

Правоохоронці контролюватимуть на Львівщині дітей

Поліція зареєструвала 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства на Львівщині

У Хорватії прагнуть нападника зі «Львова», – журналіст

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу