У Львівській міськраді затвердили «Правила приймання стічних вод»

16:30 14 червня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ecolog-ua.com

Виконавчий комітет ухвалив у п’ятницю, 14 червня, рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець доповів на засіданні виконкому: «Це детальний нормативний документ, який регулює відносини у сфері приймання стічних вод, встановлює вимоги до складу і властивостей стічних вод, які скидаються в міську каналізацію, визначає гранично допустимі норми і хімічні речовини стічних вод. Документ пройшов усю необхідну процедуру погодження як регуляторний акт. У нас є протокол громадських слухань та є висновки і погодження Антимонопольного комітету».

«Згідно з прийнятим рішенням, ЛМКП «Львівводоканал» має забезпечити контроль за дотриманням вимог «Правил приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова, та привести у відповідність до вимог «Правил приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова договори про приймання стічних вод до системи водовідведення Львова», – поінформували також у міськраді.

«Надані споживачам згідно з «Правилами приймання стічних вод» підприємств у систему міської каналізації Львова, затвердженими рішенням виконавчого комітету №292 від 18 вересня 2002 року, дозволи на скид стічних вод у міську каналізацію і ліміти на скид забруднювальних речовин у міську каналізацію вважати чинними до кінцевого терміну, вказаного у дозволі на скид. «Правила приймання стічних вод» споживачів до системи централізованого водовідведення Львова набирають чинності через 30 днів з дня оприлюднення цього рішення», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу