У Львівській міськраді затвердили містобудівні проекти

13:00 4 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 4 січня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення у сфері містобудування.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 січня, в прес-службі Львівської міськради. Зокрема, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Р. С. Маїком одноповерхової нежитлової будівлі з розширенням через надбудову офісноторгових приміщень на вулиці Мельника, 8б»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ПП «Капіталпромбуд» нежитлових будівель та споруд на вулиці Конюшинній, 16 за рахунок добудови та будівництво будинку охорони»;

«Розгляд проекту рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію А. В. Петрухом нежитлових приміщень корпусу №31 (магазин «Екран») під літерою «Е-1» з розширенням за рахунок надбудови на вулиці Героїв УПА, 73 під торгово-офісні приміщення» перенесено».

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу