У Львівській міськраді запевнили, що готові опалювати

17:15 3 жовтня 2019 р.

  • 0

Керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець стверджує: ««Міські теплопостачальні підприємства повністю готові до опалювального сезону».

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, у Львівській міськраді. Керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець також розповів подробиці: «Підготовлено 154 котельні, в тому числі одна ТЕЦ і дві теплоцентралі, підготовлено 169 центральних теплових пунктів та 567 кілометрів теплових мереж. Зокрема, близько чотирьох  кілометрів теплових мереж ми замінили на попередньо ізольовані труби».

«На сьогодні підписано розпорядження міського голови про початок опалювального сезону в закладах гуманітарного блоку – школах, садочках, медичних закладах та закладах культури. Подача теплоносія буде здійснюватись виключно за письмовими зверненнями цих установ», – поінформували також чиновник.

Олександр Одинець також зазначив: «Щодо житлових будинків ми на 100% готові подавати теплоносій. Зараз завершується заповнення систем. Буде прийнято рішення залежно від погодних умов – тобто коли протягом трьох діб середньодобова температура буде +8°. За таких умов буде прийнято рішення про початок опалювального сезону».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:45 9 квітня 2020 р.

Хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу, дозволили проїзд у громадському транспорті

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу. Мова йде про користування транспортом в часі карантину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу