У Львівській міськраді запевняють – для прибирання міста від снігу готові 142 одиниці спецтехніки

10:30 19 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міської ради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, придбано чотири нові піскорозкидувальні машини й заплановано закупити ще вісім одиниць снігоприбиральної техніки.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 19 листопада, «Щоденному Львову»:

«За інформацією відділу благоустрою управління інженерного господарства ЛМР, для прибирання міста від снігу придбано чотири нові піскорозкидувальні машини. Нова техніка розподілена між комунальними шляхво-ремонтними підприємствами. Окрім цього, місто планує закупити ще вісім одиниць снігоприбиральної техніки.

Загалом, на сьогодні до виконання робіт з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі міста готові 142 одиниці спеціальної техніки. З них 98 одиниць прибиральної техніки, а саме піскорозкидувачі, підмітальні машини, підмітальні трактори та грейдери і 44 одиниці техніки для навантаження, вивезення снігу та погрузки піскосуміші, а саме екскаватори, фронтальні навантажувачі та самоскиди.

Нагадаємо, санітарне прибирання вулично-дорожньої мережі міста здійснюється на підставі укладених договорів районними адміністраціями з львівськими комунальними підприємствами та з іншими організаціями та  підприємствами, які надають послуги з механізованого та санітарного ручного прибирання.

Першочерговими для механізованого прибирання є магістральні і радіальні вулиці, якими здійснюється рух громадського авто- та електротранспорту.  У другу чергу механізованим способом здійснюється прибирання бічних вулиць, внутрішньоквартальних та інших проїздів, які включені у маршрути механізованого прибирання.  До прибирання снігу вулично-дорожньої мережі щоденно буде залучатися в середньому 190 робітників санітарної очистки та додатково дорожні робочі ЛКП ШРП районів».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу