11:45 30 червня 2016 р.
Фото: unn.com.ua
У четвер у Львові заплановане засідання міської ради, на порядку денному – питання про ліквідацію наслідків пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.
«У Львівській міській раді сьогодні встановили два металошукачі. Депутати, активісти та журналісти обов'язково мають пройти через них. Наразі ця процедура виглядає формальною», – повідомив у четвер кореспондент інформаційнної агенції «УНН». Натомість тедежурналіст розповіла:
«Сьогодні у Львові заплановане засідання міської ради, на порядку денному – питання про ліквідацію наслідків пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі. Ситуація біля міської раді зараз стабільна, в раду починають прибувати активісти. Під сесією чергує муніципальна дружина, це кілька десятків правоохоронців, будуть сьогодні забезпечувати порядок.
Також, по заходам безпеки, з сьогоднішнього дня в міській раді сесія буде проходити за новим регламентом, зокрема, щоб потрапити в зал засідань, львів'янам потрібно зареєструватися, і як повідомили в міськраді, таких місць є максимум 30. Також при вході до міськради і самої зали засідань встановили металошукачі».
Про повідомила сьогодні, 30 червня, кореспондент телеканалу «112 Україна».