У Львівській міськраді внесли зміни до розподілу коштів бюджету розвитку

14:15 10 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 10 жовтня, на сесії Львівської міськради прийняли ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ухвалу підтримали зі зауваженнями 50 депутатів».
Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич доповіла на сесії: «Запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів у межах бюджетних призначень та погоджений профільними депутатськими комісіями. Оскільки ми маємо 139,5 млн. гривень їх розподілено, відповідно до пропозицій. Зокрема, це кошти на виплату заробітної плати працівникам наших комунальних підприємств, видатки на ті об’єкти, які вже завершені, і на об’єкти передбачені титульними списками».

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував: «Колеги, ви не уявляєте, яка критична ситуація з фінансами. Ми кошти виділяємо з надією, що буде більше поступлень. Ми маємо не збалансовані тарифи. Львів – чи не єдине місто в Україні, яке дає гарячу воду людям. Ми соціально відповідальні».

Андрій Садовий також зазначив: «Немає розуміння, яким буде бюджет держави наступного року. Якщо буде так, як заявила міністр охорони здоров’я, що на лікарні та поліклініки обладнання і медикаменти мають купувати міста, ситуація буде складна. Ми це пробуємо балансувати, але сьогодні більших можливостей немає».

«Ухвалою передбачено спрямування 10 мільйонів гривень районними адміністраціям, крім Галицької, на роботи з благоустрою», – поінформували також у міськраді.

Міський голова повідомив також: ««Погоджуюсь, що Шевченківський район – один з найбільш складних, з точки зору інфраструктури він потребує найбільше інвестицій. Цей розподіл, щоб кожному району дати по два мільйони гривень, – не зовсім чесний. Ми у листопаді ще додамо трохи грошей, і я буду лобіювати збільшення коштів на Шевченківський район. Є рішення бюджетної комісії, а інші пропозиції ми опрацюємо в робочому порядку».

dailylviv.com

До теми

19:08 23 липня 2021 р.

41-річний червоноградець до смерті побив знайомого

Оперативники затримали зловмисника, який завдав тяжкі тілесні ушкодження мешканцю Червонограда – від отриманих травм потерпілий помер. Між чоловіками виник конфлікт, у ході якого затриманий побив чоловіка та втік, залишивши його у безпорадному стані.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу