У Львівській міськраді внесли зміни до розподілу коштів бюджету

14:48 25 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 25 квітня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Ухвалу підтримали 43 депутати».
Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич доповіла на сесії: «Запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів у межах бюджетних призначень та погоджений профільними депутатськими комісіями. Згідно з прийнятою ухвалою «Про внесення змін до бюджету Львова на 2019 р», ми збільшуємо план надходження коштів від інвестиційних внесків і ці кошти пропонуємо скеровувати на погашення заборгованості по роботах, які проводила у 2013-2016 роках кампанія «Онур».

Ірина Кулинич також зазначила: «Ми передбачили бюджетні призначення по співфінансуванню мікропроектів, кошти на які виділялися обласною радою.
Передбачено спрямуватикошти як внесок у статутний капітал ЛКП «Львівсвітло», для капітального ремонту освітлення при в’їзді в місто».

Директор департаменту економічного розвитку також розповіла: «Цією ухвалою передбачено перерозподіл коштів –  забираємо кошти виділені на ремонт вулиці Хмельницького, щоб оголосити тендери на ремонт усіх вулиць, які планують ремонтувати цього року. У мірі поступлення коштів до міського бюджету будемо збільшувати бюджетні призначення на вулицю Хмельницького».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу