У Львівській міськраді внесли зміни до програми підтримки учасників війни

17:15 1 грудня 2016 р.

За зміни до ухвали про «Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Львова» проголосували54 депутати.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 1 грудня, що сьогодні під час пленарного засідання депутати проголосували про внесення змін до ухвали «Про затвердження Комплексної програми підтримки антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Львова». Це рішення підтримали 54 депутати.

Зокрема, зміни передбачають надання грошової компенсації: людям з інвалідністю війни I, ІІ і III груп, які брали участь в антитерористичній операції, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування. Загальна сума таких виплат становитиме один мільйон та 180 гривень, компенсація виплачуватиметься згідно затвердженого виконкомом порядку.

Натомість для 16 родин загиблих військовослужбовців та інвалідам II групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, спрямовано доплату в розмірі 2,3 млн. гривень для покращення житлових умов і для реєстрації житла.

dailylviv.com

До теми

12:56 24 січня 2021 р.

Львів'яни підтримали петицію про стерилізацію котів і кішок за кошти бюджету

Львів'яни підтримали петицію про надання субсидій приватним ветеринарним клінікам на стерилізацію безпритульних котів. Вона набрали більше голосів, ніж потрібно для її рзгляду у міській раді - 527 з 500 необхідних.

Рубрика: Ситуації

11:14 24 січня 2021 р.

У Жидачівському районі пішли під лід двоє чоловіків

У суботу, 23 січня, до Жидачівського ВП надійшло повідомлення про те, що близько 13:15 на озері в селі Іванівці Жидачівського району Львівської області провалились під лід два рибалки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу