У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

14:48 13 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР погодили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: «Додатково до змін, які враховані у проекті рішення, пропонується виділити департаменту економічного розвитку 20 тисяч гривень за рахунок інших видатків і схвалити зміни – передачу між загальним та спеціальним фондом управлінню освіти, управлінню культури та управлінню туризму й Залізничній районній адміністрації. Це перенесення видатків зі загального фонду до бюджету розвитку, або навпаки. Це додаткові пропозиції до проекту рішення».

«Рішенням передбачено збільшення обсягу міського бюджету Львова за рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів за пролікованих хворих з інших регіонів на суму 973,6 тисячі гривень. За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі управлінню безпеки – збільшити видатки на заробітну плату та нарахування на зарплату на суму 189,3 тисячі гривень, у тому числі на зарплату 155,2 тисячі гривень, у зв'язку зі заміщенням двох вакантних посад, а управлінню капітального будівництва збільшити видатки на 9,5 тисячі гривень на виконання рішень судів», – поінформували також у міськраді.

Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: ««Також пропонуються зміни за рахунок зменшення видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів ЛМР: Пропонується схвалити збільшення видатків Франківській районній адміністрації на суму 45,6 тисячі гривень для оплати за придбання камер відеонагляду у будівлі адміністрації за рахунок зменшення видатків на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду».

dailylviv.com

До теми

10:53 28 липня 2021 р.

Рибінспектор вимагав гроші у СФГ Короп: арештовано 2 ділянки, будинок, пилораму, насосну та млин

Личаківський районний суд Львова наклав арешт на нерухоме майно інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Львівщини Юрія Таратула, якого підозрюють у вимаганні та отриманні 30 тис. грн хабаря за не перешкоджання вирощуванню та реалізації риби. Крім того, інспектора посадили під домашній арешт на 60 днів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу