У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

14:48 13 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР погодили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: «Додатково до змін, які враховані у проекті рішення, пропонується виділити департаменту економічного розвитку 20 тисяч гривень за рахунок інших видатків і схвалити зміни – передачу між загальним та спеціальним фондом управлінню освіти, управлінню культури та управлінню туризму й Залізничній районній адміністрації. Це перенесення видатків зі загального фонду до бюджету розвитку, або навпаки. Це додаткові пропозиції до проекту рішення».

«Рішенням передбачено збільшення обсягу міського бюджету Львова за рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів за пролікованих хворих з інших регіонів на суму 973,6 тисячі гривень. За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі управлінню безпеки – збільшити видатки на заробітну плату та нарахування на зарплату на суму 189,3 тисячі гривень, у тому числі на зарплату 155,2 тисячі гривень, у зв'язку зі заміщенням двох вакантних посад, а управлінню капітального будівництва збільшити видатки на 9,5 тисячі гривень на виконання рішень судів», – поінформували також у міськраді.

Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: ««Також пропонуються зміни за рахунок зменшення видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів ЛМР: Пропонується схвалити збільшення видатків Франківській районній адміністрації на суму 45,6 тисячі гривень для оплати за придбання камер відеонагляду у будівлі адміністрації за рахунок зменшення видатків на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 24 лютого 2020 р.

У Львові впало на автомобілі дерево

У понеділок, 24 лютого, близько 08:30 у дворі будинку №89 на вулиці Любінській впало на автомобілі й пошкодило їх дерево.

Рубрика: Ситуації

22:38 23 лютого 2020 р.

У Львові Абба, Чингіз та Фіна у пошуках родини

Львівське комунальне підприємство «Лев» готове віддати своїх вихованців відповідальним господарям. Познайомитися з чотирилапими можна щодня з 8:00 до 20:00 на вулиці Промисловій, 56.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові впало на автомобілі дерево

У Львові буревій зірвав на перехресті всі дорожні знаки

Негода знеструмила на Львівщині 70 населених пунктів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу