У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

14:48 13 вересня 2019 р.

  • 0
  • 399


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 13 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР погодили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді. Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: «Додатково до змін, які враховані у проекті рішення, пропонується виділити департаменту економічного розвитку 20 тисяч гривень за рахунок інших видатків і схвалити зміни – передачу між загальним та спеціальним фондом управлінню освіти, управлінню культури та управлінню туризму й Залізничній районній адміністрації. Це перенесення видатків зі загального фонду до бюджету розвитку, або навпаки. Це додаткові пропозиції до проекту рішення».

«Рішенням передбачено збільшення обсягу міського бюджету Львова за рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів за пролікованих хворих з інших регіонів на суму 973,6 тисячі гривень. За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі управлінню безпеки – збільшити видатки на заробітну плату та нарахування на зарплату на суму 189,3 тисячі гривень, у тому числі на зарплату 155,2 тисячі гривень, у зв'язку зі заміщенням двох вакантних посад, а управлінню капітального будівництва збільшити видатки на 9,5 тисячі гривень на виконання рішень судів», – поінформували також у міськраді.

Під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики зазначили: ««Також пропонуються зміни за рахунок зменшення видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів ЛМР: Пропонується схвалити збільшення видатків Франківській районній адміністрації на суму 45,6 тисячі гривень для оплати за придбання камер відеонагляду у будівлі адміністрації за рахунок зменшення видатків на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 17 вересня 2019 р.

На Львівщині ремонтують ділянку автодороги «Никловичі-Задністряни»

ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» ремонтує ділянку автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141405 «Никловичі-Задністряни» між Рудками та Орховичами в Самбірському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 342