У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

12:10 27 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив четвер, 27 червня, рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Запропоновані зміни погоджені депутатськими комісіями.  Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №365-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 5 червня 2019 року, для міського бюджету Львова передбачена субвенція в сумі 2404,1 тисячі гривень, у тому числі на реконструкцію школи №41 на вулиці Макаренка в Брюховичах – 94 тисячі гривень».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: «Також пропонуємо здійснити перерозподіл видатків на природоохоронні заходи департаменту містобудування у сумі 60 тисяч гривень. А також збільшити суму видатків департаменту «Адміністрація міського голови» на суму 450 тисяч гривень на виконання Програми забезпечення проведення загальноміських подій, за рахунок зменшення видатків на виконання рішення судів».

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу