У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

16:32 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс у середу, 5 червня, зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, для міського бюджету Винників передбачена субвенція в сумі 10,0 млн. гривень на капітальний ремонт дороги на вулиці Галицькій у Винниках, а також департаменту економічного розвитку збільшено видатки на суму 40 тисяч гривень, а департаменту містобудування для РЛП «Знесіння» збільшено видатки на суму 200 тисяч гривень».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук зазначив на засіданні виконкому: «Пропонується додатково внести зміни: Личаківській районній адміністрації зробити перерозподіл видатків на 100 тисяч гривень. і збільшити видатки на поточний ремонт дитячих майданчиків за рахунок зменшення видатків на технічне обслуговування житлового фонду. Друге – спрямувати управлінню сім’ї і молоді 266 тисяч гривень на проведення спортивно масових заходів дитячими юнацькими спортивними школами. Окрім того пропоную розглянути і схвалити зміни – збільшити видатки управлінню капітального будівництва на виконання річних складів для виплати заробітної плати та нарахувань за березень-квітень у сумі 216 і 8 тисяч гривень».

Олег Іщук також запропонував «спрямувати залишок медичної субвенції 95 тисяч гривень для закупівлі продуктів харчування Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. А «управлінню архітектури та урбаністики надати 90 тисяч гривень додатково на придбання ліцензії на використання системи програмного комплексу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу