У Львівській міськраді внесли зміни до бюджету

14:30 27 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради додатково розглянули ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в четвер, 27 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ухвалу підтримали 54 депутати. Відповідно, до запропонованих змін збільшено бюджет розвитку у 2019 році на 177 мільйони гривень».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на сесії: «Ці зміни також були розглянуті на комісії з питань фінансів і плануванні бюджету. Комісія підтримала озвучені пропозиції. Мова йде про те, що, відповідно до інформації, яку ми отриманої від наших відділів і управлінь щодо джерел надходження коштів у бюджет, пропонується збільшити бюджет розвитку на 177 мільйонів гривень. Зокрема, 50 мільйонів гривень додати до плану надходжень від пайової участі на розвиток інфраструктури, 40 мільйонів гривень від продажу майна і 87 мільйонів гривень від продажу землі».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу