У Львівській міськраді відремонтують сесійну залу

09:28 12 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді оновлять велику сесійну залу.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «У великій сесійній залі замінять усі інженерні мережі, встановлять нову систему опалення й кондиціонування, замінять меблі, відновлять історичне розміщення зали та її кольористику й запровадять декілька новацій. Усі ремонтно-реставраційні роботи триватимуть півроку».

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський зазначив: «Цей зал готуємо до проведення ремонту – зараз демонтовуємо і перевозимо в Шевченківську районну адміністрацію меблі, які є тут, щоб можна було облаштувати резервний сесійний зал. Як це зробимо, то зможемо провести поточні ремонтні роботи. Метою є, власне, оновити і зробити це приміщення енергоефективним, зробити вентиляцію і кондиціонування, бо літом тут задуха, а зимою не є надто тепло – тобто це базові речі, які облаштуємо. Замінимо підлогу і проведемо ремонтні роботи, що стосуються стін, підлоги, балкону».

«У великій сесійній залі планують відновити історичне розміщення сесійної зали – так, як функціонально її проектували, і зробити її за традицією західних країн – тобто запровадити парламентську форму дискусій. Адже історично (а це ілюструє світлина сесійної зали 1925 році року) ця зала була розвернута до стіни – тобто депутати сиділи спиною до вікон», – поінформував також начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР.

Юрій Лукашевський також розповів: «Хочемо розмістити півколом місця для депутатів, щоб вони під час дебатів дивилися один одному в обличчя, бо це, як показує практика європейських країн, сприяє більшій дискусії в сесійній залі і кращому обговоренню питань, які виносяться на розгляд. Але цей етап має пройти обговорення депутатського корпусу, щоб ми могли це задіяти.

Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР також повідомив:«Зала має бути максимально розвернута, щоб депутати з головуючим могли вести дискусії і дебати щодо рішень, які приймають. Якщо буде прийнято рішення про закупівлю меблів і облаштування системи голосування, то ми б хотіли також облаштувати систему голосування, яка буде унеможливлювати голосування за свого «сусіда».

«Концепція передбачає залучення балкону для мешканців, будуть передбачені місця для журналістів і для людей, які записані на виступ. Кількість місць у залі фактично не зміниться. Адже, зі слів посадовця, хочуть зберегти цю залу і відновити її перше історичне розміщення, історичні елементи. Також планують облаштувати ще одну люстру», – поінформували також у міськраді.

Юрій Лукашевський також зазначив: «Це буде перша сесійна зала в містах України, де буде так облаштовано залу для можливості ведення дискусій. Ми б хотіли, щоб Львів був прикладом для інших міст України, щоб у сесійних залах під час дебатів приймали виважені рішення».

Автор концепції ремонтно-реставраційних робіт Тарас Михаліха розповів: «Це історична зала, тому ми з великою повагою ставимося до неї. Основна ідея – максимум відновити історичне розміщення, тому ми проводили зондажі, досліджували історичну кольористику, тому ми будемо замінювати лише ті елементи, які або фізично зношені – як підлога, або втрачені – як п’ята люстра, яка є на історичних фото».

Тарас Михаліха додав: «Також хочемо задіяти другий поверх – балкон, і використати його, щоб мешканці могли там перебувати під час сесій. Стараємося зробити все лаконічно, без зайвого декору – щоб усе було функціональним, для роботи, й нічого не відволікало».

dailylviv.com

До теми

22:03 3 липня 2022 р.

У Дрогобичі, Трускавці, Стебнику, частині сіл Дрогобицького і Стрийського районів сьогодні відімкнуть воду

Унаслідок розгерметизації трубопроводу діаметром 1020 мм на магістральному водогоні “Гірне-Дрогобич” у с. Уличному, Дрогобичводоканал вимушений сьогодні, 3 липня, з 23:00 зупинити водопостачання з водозабору “Гірне” для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Рубрика: Ситуації

21:00 3 липня 2022 р.

Українські війська покинули Лисичанськ

Після важких боїв за Лисичанськ Сили оборони України були змушені відійти із займаних позицій і рубежів - заявив Генштаб ЗСУ.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу