У Львівській міськраді ухвалили три містобудівні рішення

12:15 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 25 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради ухвалили три рішення у сфері містобудування.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Члени виконавчого комітету підтримали три проєкти рішення, один проєкт рішення вилучили з порядку денного, а також три рішення не підтримали».

Зокрема, на засіданні виконавчого комітету підтримали проєкти рішень:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Управлінням Служби безпеки України у Львівській області багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованим гаражем на вулиці На Нивах (зі зауваженнями)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «КСФ Груп» дошкільного навчального закладу на вулиці Угорській, 14»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію… квартири №7 на вулиці Ярослава Мудрого, 29 (пам'ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1637) за рахунок зміни конфігурації даху зі сторони дворового фасаду».

Натомість, не підтримали на засіданні виконкому проєкти рішень:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок №1 на генплані)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок №2 на генплані)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво… багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями і підземною автостоянкою на вулиці Щеповій, 17а у Львові».

Своєю чергою, вилучили з порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» споруди пральні на вулиці Гашека, 2а у Львові».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу