У Львівській міськраді ухвалили три містобудівні рішення

12:15 25 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 25 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради ухвалили три рішення у сфері містобудування.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Члени виконавчого комітету підтримали три проєкти рішення, один проєкт рішення вилучили з порядку денного, а також три рішення не підтримали».

Зокрема, на засіданні виконавчого комітету підтримали проєкти рішень:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Управлінням Служби безпеки України у Львівській області багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованим гаражем на вулиці На Нивах (зі зауваженнями)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «КСФ Груп» дошкільного навчального закладу на вулиці Угорській, 14»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію… квартири №7 на вулиці Ярослава Мудрого, 29 (пам'ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1637) за рахунок зміни конфігурації даху зі сторони дворового фасаду».

Натомість, не підтримали на засіданні виконкому проєкти рішень:

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок №1 на генплані)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «І. Куш» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Пасічній, 84 зі знесенням існуючої будівлі (будинок №2 на генплані)»;

«Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво… багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями і підземною автостоянкою на вулиці Щеповій, 17а у Львові».

Своєю чергою, вилучили з порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» споруди пральні на вулиці Гашека, 2а у Львові».

dailylviv.com

До теми

12:18 1 серпня 2021 р.

На Львівщині перекинувся MAN: рятувальники застосували повітряно-пінну подушку

31 липня поблизу села Тростянець Стрийського району на автодорозі «Київ-Чоп» відбулось зіткнення великовантажного атомобіля «Scania» з напівпричепом та великовантажного автомобіля «MAN» з напівпричепом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу