У Львівській міськраді ухвалили бюджет розвитку

14:15 27 грудня 2018 р.


Фото: docs.google.com

50 депутатів міськради схвалили в четвер, 27 грудня, на сесії бюджет розвитку Львова на 2019 рік.

Про це повідомили в четвер, 27 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич доповіла на сесії: «Ми опрацювали всі пропозиції, які надійшли від головних розпорядників коштів, проаналізували всю дохідну частину, яка може бути сформована у 2019 році, й збільшили плани дохідної частини бюджету розвитку у 2019 році, проти тих, які були затверджені попередньою сесією, на 177 мільйонів гривень. Тобто якщо проаналізувати доходи бюджету розвитку, то станом на сьогодні за 2018 рік ми вже маємо 348 мільйонів гривень. Тобто, враховуючи кошти, які передаються із загального фонду і плюс дохідну частину бюджету розвитку, пропонується до розподілу один мільярд 873 мільйонів гривень».

«Якщо аналізувати дохідну частину бюджету розвитку, яка була з урахуванням передачі із загального фонду 2018 року і також з урахуванням запозичень, які випускали у 2018 році, ця цифра становить два мільйони 718 млн гривень», – поінформувала також Ірина Кулинич. – Якщо говорити по самих розпорядниках коштів, то до вашої уваги є розподіл у суму один мільярд 22 мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу