У Львівській міськраді розробили кодекс поведінки

12:15 30 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 30 серпня, на засідання виконкому ЛМР розглянули питання про затвердження «Кодексу етичної поведінки посадових осіб та працівників виконавчих органів Львівської міської ради, її установ, організацій та комунальних підприємств».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Проте голосування за нього перенесли, адже міський голова Львова Андрій Садовий закликав громаду долучитись до його створення. Мешканців, громадських активістів, депутатів запрошують подавати свої пропозиції до розробленого кодексу, з яким можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради».

Андрій Садовий зазначив: «У мене є питання до представників преси, чи ви мали можливість ознайомитись з проектом відповідного положення? Треба на цьому положенні зробити особливий акцент, щоб усі дали свої зауваження і наступного тижня ми розглянемо це на виконкомі. Якщо ми зараз це питання проголосуємо, щоб потім не було дискусій, що хтось не знав чи не бачив».

Міський голова також наголосив: «Це важливе рішення для громади міста, цей кодекс критично важливий, щоб максимально всі долучились і тоді ми винесемо на голосування. Цей кодекс розробляли представники, в тому числі, і громадського сектору. Важливо, щоб документ був досконалий. Пропоную перенести його на наступний тиждень»

Андрій Садовий також розповів: «Цей кодекс розроблений для урядників місцевого самоврядування. Це є спілкування, багато нюансів, які можна розтлумачити простим прикладом. Пригадую, коли почав працювати міським головою, ми ввели таке правило, що коли ви телефонуєте в мерію, то урядник має сказати: «Доброго дня. Мене звати так-то. Чим можу допомогти?».

Міський голова також повідомив: «Тому ми повинні розуміти, що живемо у 21-му столітті і спілкування з людьми є критично важливим. Також важлива етичність спілкування. Розумію, що дуже часто є люди, які мають професію конфліктувати, розумію, що сьогодні багато криміналітету створили громадські організації і імітують громадську діяльність. Це є, але це жодним чином не скасовує необхідність урядників в місті мати повагу та пошану до усіх мешканців і робити свою роботу якісно».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу