У Львівській міськраді розглянули рекордну кількість електронних петицій

15:34 10 липня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати розглянули на засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР проекти ухвал ЛМР стосовно семи петицій, які були зареєстровані і набрали необхідних 500 голосів мешканців.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Представив електронні петиції заступник начальника управління «Секретаріат ради» – начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка».

Депутати підтримали петицію «Про облаштування парку Архангела Михаїла», петицію «Реконструкція каналізаційного колектора, що проходить вулицями Торф'яною й Замарстинівською та проспектомЧорновола» (із зауваженнями управління інженерного господарства ЛМР), петицію «Заборонити ямковий ремонт доріг струменевим методом під час руху автомобілів» (із зауваженнями департаменту житлового господарства ЛМР). На комісії прийняли рішення скерувати на розгляд ради петиції «Пункти обігріву та годування безпритульних тварин» і «Розморозити проект Львівського Метрополітену».

Не знайшла підтримки у депутатів петиція «Заборонити проведення молитовних/релігійних ход, які потребують перекриття вулиць чи обмеження в русі громадського та приватного транспорту в межах території міста Львова». Не погодили на комісії електронну петицію «Продовження маршруту №21 до ТЦ «Три слони» – головна пошта до села Рясне-Руське», висловивши зауваження до проекту ухвали стосовно розгляду цієї петиції на сесії ЛМР.

Депутати пропонуватимуть на пленарному засіданні дати доручення управлінню транспорту підготувати звернення до ЛОДА і ЛОР про спільне, разом із ЛМР, напрацювання пропозицій для позитивного вирішення питання, порушеного авторами електронної петиції. Голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР Юлія Гвоздович після розгляду у комісії цих петицій, зазначила: «Зважаючи на ту кількість петицій, яку депутати ЛМР вже розглянули від часу їх запровадження, то була лише одна чи дві петиції, які відхилили. ЛМР зазвичай охоче йде назустріч львів’янам та їхнім ініціативам. Але все одно серед депутатського корпусу і в мерії виникають дискусії, коли рада підтримує петицію, а потім її складно реалізувати.

Юлія Гвоздович  також розповіла: «Зокрема, так як було сьогодні про петицію щодо заборони молитовних ход, щодо заборони ямкового ремонту доріг струменевим методом під час руху автомобілів чи щодо будівництва Львівського метрополітену. Однозначно, питання абсолютно актуальні, але, наприклад, щодо метрополітену, то, напевно, всі львів’яни хотіли, аби він був, однак треба добре проаналізувати економічну доцільність, економічну спроможність міста реалізувати такий проект, проаналізувати геологію. Дуже надіємося, що коли петиції будуть на розгляді ради, то профільні виконавчі органи, які є спеціалістами у цих напрямках, зможуть аргументовано пояснити, чи ми справді зможемо ті петиції реалізовувати, щоб ми не розчаровували львів’ян і не зменшували їхню довіру до цього інструменту громадської участі».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу