У Львівській міськраді розглянули два проекти громадського бюджету

15:35 24 жовтня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики ЛМР розглянули два проекти громадського бюджету – «Встановлення підземних контейнерів – Левандівка» та «Безпечний рух на Вашингтона».

Про це повідомили в середу, 24 жовтня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Провідний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Зоряна Папіж доповіла: «Зараз ці два проекти проходять експертизу. Згідно з висновками експертів, ціна першого проекту становитиме 806 тисяч гривень і полягає у встановленні підземних контейнерів. Автор проекту запевнив, що саме такий тип контейнерів найбільш підходить для їхньої території. Підземні контейнери поки що встановлюють експериментально лише у центральній частині міста і для їх обслуговування потрібні спеціальні машини, які є лише в однієї фірми.

«Депутати підтримали проект мешканців Левандівки. На думку депутата Романа Іванціва, встановлювати підземні контейнери потрібно у Львові, треба розширювати зону їхнього встановлення, а для цього треба буде докуповувати машини, які б їх вивозили», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

«Підтримали депутати і ще один громадський проект, авторами якого є мешканці вулиці Джорджа Вашингтона. Він полягає у тому, аби загосподарювати ділянку, яка зараз заросла хащами і використовувати її для облаштування паркомісць біля новобудов. Але оскільки експертна група підрахувала, що ті роботи, які викладені у проекті, вийдуть за межі малого проекту і перейдуть до великого, то депутати запропонували авторам зменшити видатки, аби залишитися у рамках малого проекту», – розповіли також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу