У Львівській міськраді просять повідомляти про випадки звільнення з роботи мобілізованих до війська

11:55 3 квітня 2015 р.


Фото: inter-logos.org

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, повідомляти про випадки звільнення працівників у зв’язку із призовом на військову службу слід за телефонами 297-58-48 та 235-47-23.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову»:

«Указом Президента України від 18 березня 2015 року «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» заборонено звільняти працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації. Про це поінформували в департаменті економічної політики ЛМР.

Відділ праці управління економіки Львівської міськради звертається до мешканців з проханням повідомляти про випадки звільнення працівника, у зв’язку із призовом на військову службу за телефонами 297-58-48 та 235-47-23. 

Звільнення працівника, у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації, та/або невиплата середньої заробітної плати є порушенням законодавства про працю і тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством (кримінальну, адміністративну та дисциплінарну). Зокрема, стаття 172 Кримінального кодексу України передбачає за звільнення працівника з роботи штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34000 грн до 51000 грн) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років, або виправними роботами на термін до двох років, а стаття 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення – штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (з 1 січня 2015 року в сумі від 510 грн до 1700 грн)».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу