У Львівській міськраді прагнуть створення агломерації

14:00 6 червня 2019 р.


Фото: zaxid.net

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував можливість об’єднання міста із довколишніми містечками та селами в межах однієї агломерації.

Про це повідомили в четвер, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради. За її словами, міський голова Львова Андрій Садовий заявив на пленарному засіданні сесії: «Львів залюбки прийме кожну громаду, яка вирішить доєднатися до міста, однак для цього повинне бути централізоване та добровільне рішення людей, аби уникнути будь-яких штучно створених та політичних провокацій».

Андрій Садовий також зазначив: «Деколи плутають ОПГ та ОТГ. Сьогодні по Україні в більшості населених пунктів домінує ОПГ. Ми радо вітатимемо кожну громаду, яка прийме рішення доєднатись до Львова, і всі керівники громад це знають. Але будь-яка ініціатива з боку міста щодо приєднання, яка лунатиме в тій чи іншій громаді, одразу перетворять у створення ініціативної групи в цій громаді і відстоювання своєї свободи від, так би мовити, «бажання Львова захопити її». На цьому виграватимуть наступні вибори, і такі зараз тенденції в суспільстві».

Міський голова також розповів: «За створенням агломерацій – майбутнє, адже це вигідно і великим містам, і маленьким містечкам та селищам. Усі знають про нашу готовність бути разом, адже це вигідно, зокрема, і громадам, які хочуть мати львівську освіту, медицину та стандарти. Але робити такі речі без добровільної згоди ми не будемо принципово, бо матимемо шалені проблеми. Хоча я б хотів, бо має бути агломерація, і ми до цього все-таки дійдемо. Але для цього рівень криміналітету має суттєво впасти. Поки що такої тенденції, на жаль, немає».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу