У Львівській міськраді прагнуть перейняти функцію вивезення ТПВ

13:15 6 червня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

Міський голова Андрій Садовий запевнив, що ЛМР готова перейняти функцію вивезення ТПВ та здійснювати її своєчасно та якісно.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у четвер, 6 червня, на пленарному засіданні сесії ЛМР: « «Коли ми почали робити перевантажувальні станції – частина колег фізично приходили і почали блокувати вивіз сміття. На питання, чому блокують, нічого не говорили, мовчали, бо їм давали таку вказівку. Полігони готові далі це сміття приймати. Нема застережень. Якщо на державному рівні будуть провокації – я про це буду інформувати».

Андрій Садовий також зазначив: «Я переконаний, що мав місце підпал полігону, щоб дестабілізувати ситуацію в місті. Ніхто, хто давав команду, хто палив, – не покарані і це відкриває їм можливість робити нові злочини. Ми пережили серйозний етап блокади, де були задіяні представники СБУ, поліції, які блокували вивіз сміття і з мигалками вертали машини. Прокуратура, яка відкривала кримінальні провадження, суди. Координація була з адміністрації президента».

Про це повідомили в четвер, 6 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу