У Львівській міськраді пообіцяли захищати парк «Знесіння» від забудовника

12:55 16 квітня 2019 р.

  • 0
  • 507


Фото: pobudovano.lviv.ua

ЛМР звернеться до уряду, щоб той висловив свою офіційну позицію щодо земельної ділянки на вулиці Довбуша.

Як інформував «ЩЛ», захисники парку «Знесіння» пікетували у вівторок, 16 квітня, міськраду Львова, де, відтак, запевнили: «Львівська міська рада спільно з мешканцями відстоює позицію, що на вулиці Довбуша, 15 не може бути будівництва. ЛМР боротиметься за збереження парку «Знесіння» відповідно до чинного законодавства. Про це повідомив активним мешканцям, які сьогодні прийшли у Львівську міську раду, в.о. міського голови Львова Геннадій Васьків».

А директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Міськрада відстоює в судах позицію, що ця земельна ділянка мала б належати громаді міста. Позиція міста є чітка — ми брали участь у судових засіданнях на боці громади. Позиція наша і міського голови є такою, щоб не допустити будівництва багатоквартирних житлових будинків на цій земельній ділянці».

Гелена Пайонкевич також розповіла: «Якщо згадати історію цього питання, то міністерство оборони України продало ряд споруд, яких фізично не було, але на них були оформлені документи. Міська рада закріпила цю земельну ділянку за парком «Знесіння». Судові засідання тривають досі. Суди в різні часи виносили дуже не однозначні рішення щодо цієї земельної ділянки. Міськрада вважає, що ця земельна ділянка має бути комунальної власності.

Директор юридичного департаменту ЛМР також запевнила: «Ми будемо вживати всіх заходів, щоб відбулась реєстрація речового права. Також виконавча служба відмовила у витребуванні земельної ділянки, ми коли отримаємо всі документи, будемо на це реагувати належним чином. На цій земельній ділянці є зареєстрований об’єкт незавершеного будівництва і це також не дозволяє вважати, що судові засідання найближчим часом припиняться».

Гелена Пайонкевич також повідомила: «Як тільки будуть скасовані всі незаконні реєстрації, як тільки ця земельна ділянка стане державною чи комунальною, після того можна буде переходити до активних дій. Судові процеси тривають з 2010 року. Треба спільно з громадою приймати рішення, що робити з цією земельною ділянкою. Ми можемо зробити це у той спосіб, який нам дозволяє закон. Міська рада також звернеться до Кабінету Міністрів України, щоб вони висловили свою офіційну позицію щодо цієї земельної ділянки».

Про це поінформували у вівторок, 16 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:00 21 квітня 2019 р.

Завідувач кафедрою Львівського ДУВС врятував жінку

Завідувач кафедрою тактико-спеціальної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Юрій Йосипів, врятував 20 квітня в селі Тучапи в Городоцькому районі жінку, на якій зайнявся одяг, а також не допустив пожежі у її домогосподарстві.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 276

12:55 20 квітня 2019 р.

На Львівщині шпиталіували чотирьох отруєних чадним газом

19 квітня о 23:27 у селі Глухівець у Миколаївському районі у Львівській області отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в районну лікарню двоє людей – 1952 та 2006 років народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 387