У Львівській міськраді пообіцяли учасникам війни по 100 тисяч гривень у грудні

17:50 22 листопада 2016 р.

У ЛМР повідомили у вівторок, що Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій отримав перші заяви від учасників АТО на отримання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тисяч гривень замість земельної ділянки за межами міста Львова.

Про це поінформували сьогодні, 22 листопада, в прес-службі міськради, де також запевнили: «Таку допомогу учасники АТО отримають у грудні цього року».

Натомість у Центрі надання послуг учасникам бойових дій повідомили, станом на 22 листопада подано 148 таких заяв від учасників АТО. «Перша черга – 22 заяви, загальна черга – 126», – йдеться в повідомленні.

У міськраді також поінформували, що документи на отримання матеріальної допомоги можна подавати до 28 листопада, оскільки цього дня 28 засідатиме спеціальна комісія у складі 13 осіб (два представники добровольчих військових формувань, п’ять представників громадських організацій та шість представників Центру надання послуг учасникам бойових дій), яка обиратиме першу сотню людей – перевірятиме подані документи і формуватиме списки  учасників на отримання допомоги. 

Для того, щоб управління соціального захисту встигло перерахувати кошти ще в цьому бюджетному році, документи ще мають бути затвердженими рішенням виконкому Львівської міської ради. Черга буде формуватись згідно ухвали ЛМР №1177 від 20 жовтня 2016 року («Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції»).  

Якщо документи на отримання матеріальної допомоги від учасників АТО будуть подані після 28 листопада, то виплата буде здійснена вже у 2017 році, адже програма розрахована на чотири роки – до 2020 року, впродовж яких відбуватиметься прийом документів і виплата коштів. На виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять  410 мільйонів гривень: 10 мільйонів у 2016 році і по 100 мільйонів кожного наступного року до 2020 року.

Першочергове право скористатись цією програмою мають учасники, які ще нічого не отримували – ані земельних ділянок, ані квартир – це люди з інвалідністю війни ІІІ групи і самотні учасники АТО, які мають на утриманні неповнолітніх дітей; багатодітні батьки та батьки, які мають на утриманні дитину з інвалідністю. Щоб отримати матеріальну допомогу, учаснику АТО потрібно подати відповідний пакет документів на отримання такої допомоги у Центр надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській, 41:

копії паспорта учасника АТО (1, 2, 10, 11 сторінки) та ідентифікаційного коду;

довідку (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), видана підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники;

копія посвідчення учасника бойових дій;

копія довідки про безпосередню участь в АТО;

копія довідки про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, видана Головним Управлінням Держземагентства у Львівській області. (Приносити НЕ треба. Центр замовляє сам);

копія посвідчення інваліда війни (при наявності);

копія свідоцтв про народження дітей (для підтвердження статусу багатодітного батька);

довідку з міської ради про перебування на квартирному обліку для учасників АТО (при наявності). (Приносити НЕ треба. Центр замовляє сам);

копію посвідчення дитини-інваліда (при наявності);

банківські реквізити.

«Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції», дає змогу надавати учаснику АТО організаційно-правову допомогу в отримані земельної ділянки за межами Львова для дачного будівництва, площею не менше 0,06 га, або одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тисяч гривень з міського бюджету Львова. Більше інформації можна отримати у Центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській 41, або за телефонами (032) 254-61-16;  (032) 297-57-15; 067 962 83 25; 063 434 65 46 та 050 788 72 38.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини