У Львівській міськраді пообіцяли перешкодити забудові землі винзаводу

17:30 18 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: prolviv.com

У Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство».

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 18 жовтня: «З відкритих джерел стало відомо, що у Дніпрі відбувся аукціон з продажу майна колишнього винзаводу на вулиці Погулянка, 26. Ще до проведення аукціону Львівська міська рада інформувала, що приміщення на вулиці Погулянка, 26, які виставили на аукціон, під арештом. Ще тоді ЛМР застерігала, що законність проведення аукціону викликає сумніви.

«Як повідомили у юридичному департаменті, Львівська міська рада не віддасть землю винзаводу під забудову. Дві земельні ділянки на цій вулиці зарезервовані для потреб міста. Львівська міська рада неодноразово зверталась до міністерства інфраструктури України з проханням передати цей майновий комплекс, однак, жодної відповіді на звернення не отримала. В Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство», – поінформували також у міськраді.

«Ухвалою Львівської міської ради №1627 «Про резервування земельних ділянок для потреб міста» від 3 березня 2017 року вирішено зарезервувати земельні ділянки, орієнтовною площею 0,74 га на вулиці Погулянка (ділянка 1), та орієнтовною площею 0,47 га на вулиці Погулянка (ділянка 2) для потреб міста. Згідно плану зонування Личаківського району Львова, земельні ділянки є у зоні Р-3 (озеленених територій загального користування) та частково у зоні Л-1 (озеленені території (озеленені СЗЗ, круті схили) та Г-3−1 (зона дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:20 18 листопада 2019 р.

300 фахівців повернулися на ТЕЦ у Новому Роздолі й Новояворівську

У Новому Роздолі відбулась оперативна нарада представників нового управителя з працівниками, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем.

Рубрика: Ситуації

17:20 18 листопада 2019 р.

У Львові перевірятимуть сирени

У середу, 20 листопада, впродовж п’яти хвилин – з 14.50 до 14.55 – відбудеться навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Рубрика: Ситуації

16:15 18 листопада 2019 р.

Дві ТЕЦ на Львівщині – під охороною поліції

Працівники Управління поліції охорони та територіальних підрозділів обласного управління поліції здійснюють охорону майна та публічного порядку на території та поблизу підприємств-теплопостачальників у Новояворівську й Новому Роздолі, де досі не розпочався опалювальний сезон.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

300 фахівців повернулися на ТЕЦ у Новому Роздолі й Новояворівську

Прокурорка Львівської області оголосила підозру міському голові

На Львівщині відновлюють два дерев’яні храми

У Львові відбудеться підсумковий «Форум відповідальних людей»

Профілактика онкозахворювань буде тривати у Львові до 29 листопада

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу