У Львівській міськраді пообіцяли перешкодити забудові землі винзаводу

17:30 18 жовтня 2019 р.


Фото: prolviv.com

У Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство».

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 18 жовтня: «З відкритих джерел стало відомо, що у Дніпрі відбувся аукціон з продажу майна колишнього винзаводу на вулиці Погулянка, 26. Ще до проведення аукціону Львівська міська рада інформувала, що приміщення на вулиці Погулянка, 26, які виставили на аукціон, під арештом. Ще тоді ЛМР застерігала, що законність проведення аукціону викликає сумніви.

«Як повідомили у юридичному департаменті, Львівська міська рада не віддасть землю винзаводу під забудову. Дві земельні ділянки на цій вулиці зарезервовані для потреб міста. Львівська міська рада неодноразово зверталась до міністерства інфраструктури України з проханням передати цей майновий комплекс, однак, жодної відповіді на звернення не отримала. В Галицькому відділі поліції розслідується кримінальне провадження за фактом доведення до банкрутства Державного підприємства «Львівське агроторгове підприємство», – поінформували також у міськраді.

«Ухвалою Львівської міської ради №1627 «Про резервування земельних ділянок для потреб міста» від 3 березня 2017 року вирішено зарезервувати земельні ділянки, орієнтовною площею 0,74 га на вулиці Погулянка (ділянка 1), та орієнтовною площею 0,47 га на вулиці Погулянка (ділянка 2) для потреб міста. Згідно плану зонування Личаківського району Львова, земельні ділянки є у зоні Р-3 (озеленених територій загального користування) та частково у зоні Л-1 (озеленені території (озеленені СЗЗ, круті схили) та Г-3−1 (зона дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу