У Львівській міськраді перенесли розгляд заветованих ухвал

17:00 25 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 25 квітня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради було перенесено розгляд двох ухвал, які були прийняті на попередніх засіданнях та зупинені міським головою.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, перенесено розгляд ухвали: «Про списання заборгованості Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка зі сплати орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вулиці Друкарській, 6», ухвалену прийнята на пленарному засіданні 11 березня 2019 року, але зупинену міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд)».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми цю ухвалу прийняли, я зупинив дію цієї ухвали. Сьогодні Андрій Москаленко має зустріч з «Просвітою», думаю, ми виходимо на порозуміння. Я прошу перенести це питання. Думаю, ми знімемо цю конфліктну ситуацію, щоб ми вийшли з «Просвітою» на нормальну взаємодію і ми в тих приміщеннях, які вони мають у центральній частині міста, будемо робити прекрасний простір для просвітництва. Прохання це питання перенести з розгляду».

«Також перенесено розгляд питання «Про надання ФОП Г. П. Закревській дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Кавалерідзе, 1», прийняту на пленарному засіданні 4 квітня 2019 року, але зупинену міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд. Водночас, сьогодні депутати не подолали вето міського голови на ухвалу «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Джерельній, 6а». Ця ухвала була прийнята на пленарному засіданні 4 квітня 2019 року», – поінформували в міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу