У Львівській міськраді передбачили на відновлення підпірних стін 2,6 млн. гривень

15:00 9 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив у середу, 9 жовтня, рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова» передбачає спрямування 2,6 млн. гривень на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на чотирьох об’єктах у Галицького районі й на одному в Сихівському.

«Зокрема, виконавчий комітет вирішив передати з резервного фонду міського бюджету Львова Галицькій районній адміністрації два мільйони 537 тисяч гривень, у тому числі – 616 478,04 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стіни біля житлового будинку №2 на вулиці Ужгородській, один мільйон чотири тисячі 575 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної стіни біля житлових будинків №113 та №115 на вулиці Івана Франка, 639 951 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стіни біля житлового будинку №13 на вулиці Венеціанова й 276 799,27 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної стіни біля будівлі №4 на площі Данила Галицького», – поінформували також у міськраді.

Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко доповіла на засіданні виконкому: «Додатково пропонуємо надати ще й Сихівській районній адміністрації 108 тисяч 500 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з демонтажу аварійної металевої димової трубки біля житлового будинку №18а на вулиці Дем’янській».

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу