У Львівській міськраді передбачили на відновлення підпірних стін 2,6 млн. гривень

15:00 9 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив у середу, 9 жовтня, рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова» передбачає спрямування 2,6 млн. гривень на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на чотирьох об’єктах у Галицького районі й на одному в Сихівському.

«Зокрема, виконавчий комітет вирішив передати з резервного фонду міського бюджету Львова Галицькій районній адміністрації два мільйони 537 тисяч гривень, у тому числі – 616 478,04 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стіни біля житлового будинку №2 на вулиці Ужгородській, один мільйон чотири тисячі 575 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної стіни біля житлових будинків №113 та №115 на вулиці Івана Франка, 639 951 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стіни біля житлового будинку №13 на вулиці Венеціанова й 276 799,27 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної стіни біля будівлі №4 на площі Данила Галицького», – поінформували також у міськраді.

Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко доповіла на засіданні виконкому: «Додатково пропонуємо надати ще й Сихівській районній адміністрації 108 тисяч 500 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з демонтажу аварійної металевої димової трубки біля житлового будинку №18а на вулиці Дем’янській».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 28 лютого 2020 р.

У Львові отруїлися чадним газом 36 людей

Львівська міська рада закликає дотримуватися правил безпеки користування газовим та пічним опаленням і не легковажити своїм здоров’ям та життям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу