У Львівській міськраді передбачили на ремонт будинку 1,4 млн. гривень

13:30 27 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 27 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова», яким передбачено 1,4 млн. гривень на ремонт конструкційних елементів житлового будинку №348 на вулиці Шевченка.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко доповіла на засіданні виконавчого комітету: «Пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) Шевченківській районній адміністрації кошти в сумі один мільйон 479 961 гривень на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку №348 на вулиці Шевченка. Додатково, пропонуємо ще виділити 1,7 млн. гривень Личаківській районній адміністрації на ремонт підпірної стінки біля житлового будинку №35 на вулиці Тарнавського»

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу