У Львівській міськраді передбачили на ремонт будинку 1,4 млн. гривень

13:30 27 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 27 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова», яким передбачено 1,4 млн. гривень на ремонт конструкційних елементів житлового будинку №348 на вулиці Шевченка.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко доповіла на засіданні виконавчого комітету: «Пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) Шевченківській районній адміністрації кошти в сумі один мільйон 479 961 гривень на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку №348 на вулиці Шевченка. Додатково, пропонуємо ще виділити 1,7 млн. гривень Личаківській районній адміністрації на ремонт підпірної стінки біля житлового будинку №35 на вулиці Тарнавського»

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу