У Львівській міськраді нарікають на ОДА | Новини Львова

У Львівській міськраді нарікають на ОДА

12:30 21 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак заявив: «Ми готові приступати до рекультивації Грибовицького полігону, затримка тільки за погодженням від ОДА».

Про це повідомили у вівторок, 21 травня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак зазначив: «Ми зробили корегування проекту рекультивації Грибовицького полігону. Відкоригований проект пройшов державну експертизу. Далі, ще 15 березня, надіслали його в ОДА на погодження».

Сергій Бабак також розповів: «Згідно зі законодавством, проект мали нам повернути впродовж п’яти робочих днів. ОДА мала або розглянути і погодити проект, або висловити конкретні зауваження до нього. З публікацій в ЗМІ ми дізналися, що проект рекультивації Грибовицького полігону скеровано в СБУ на перевірку «щодо корупційних дій при проектуванні».

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР наголосив: «Проект пройшов державну експертизу, яким підтверджено, що в ньому все добре спроектовано. Отож, маємо вже другу половину травня, і досі жодного погодження чи зауважень від ОДА немає. Тому, в даному випадку, затримка за рекультивацією полігону не за нами. Місто зробило все залежне від нього. Ми готові приступати до рекультивації, затримка тільки за погодженням»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:05 9 серпня 2020 р.

Укуси змій: Львівщина поступилася першістю

З початку року в Україні 36 людей постраждали від укусів змій. З них шестеро — діти. Найбільше постраждалих зафіксовано у Житомирській, Запорізькій, Львівській та Донецькій областях.

Рубрика: Ситуації

11:56 9 серпня 2020 р.

Шість разів туристи, які піднімалися на Говерлу, викликали рятувальників

8 серпня о 12:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що під час сходження на гору Говерла "зеленим маршрутом" в складі групи туристів (25 чоловік з міста Луцьк), в районі Малої Говерли стало зле одному із туристів 1972 р.н., потрібна допомога у транспортуванні його до підніжжя гори.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу