У Львівській міськраді нарікають на ОДА

12:30 21 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак заявив: «Ми готові приступати до рекультивації Грибовицького полігону, затримка тільки за погодженням від ОДА».

Про це повідомили у вівторок, 21 травня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак зазначив: «Ми зробили корегування проекту рекультивації Грибовицького полігону. Відкоригований проект пройшов державну експертизу. Далі, ще 15 березня, надіслали його в ОДА на погодження».

Сергій Бабак також розповів: «Згідно зі законодавством, проект мали нам повернути впродовж п’яти робочих днів. ОДА мала або розглянути і погодити проект, або висловити конкретні зауваження до нього. З публікацій в ЗМІ ми дізналися, що проект рекультивації Грибовицького полігону скеровано в СБУ на перевірку «щодо корупційних дій при проектуванні».

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР наголосив: «Проект пройшов державну експертизу, яким підтверджено, що в ньому все добре спроектовано. Отож, маємо вже другу половину травня, і досі жодного погодження чи зауважень від ОДА немає. Тому, в даному випадку, затримка за рекультивацією полігону не за нами. Місто зробило все залежне від нього. Ми готові приступати до рекультивації, затримка тільки за погодженням»

dailylviv.com

До теми

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію віллі ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

10:22 28 вересня 2021 р.

Порушникам правил в'їзду в пішохідну зону Львова блокуватимуть перепустки

Внесено зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмежену пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу