У Львівській громаді «сміттєвих» порушників ловитимуть фотопастки

18:19 25 березня 2024 р.

Фото до новини

У Львівській громаді встановили фотопастки для фіксування несанкціонованого викидання відходів.

Відстежувати несанкціоноване скидання відходів та виявляти порушників будуть офіцери громади. Так у Львівській громаді вирішили боротися зі стихійними сміттєзвалищами. Про це повідомили в департаменті міської агломерації ЛМР, пише DailyLviv.com 

«Закуплено партію фотопасток, які вже встановили у населених пунктах Львівської МТГ. Завдяки такому обладнанню офіцери громади зможуть в онлайн-режимі проводити відео- і фотофіксацію порушень, а відзняті матеріали використовуватимуть для ідентифікації осіб і транспортних засобів. А отже, будуть притягувати порушників до відповідальності.

Миттєве фото надсилатиметься на електронну пошту до офіцера громади. Це дасть змогу оперативно реагувати і одразу виїжджати на виклик», – розповіли у департаменті міської агломерації.

До слова, нещодавно з допомогою фотопасток було виявлено особу порушника, який викинув сміття на околицях села Великі Грибовичі. Щодо порушника склали адмінпротокол за ст. 152 КУпАП, який передбачає штраф, а також змусили його прибрати сміття.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів