У львівській 80-й бригаді провели навчальні збори командирів рот та батарей.

11:20 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/80brigade

На базі батальйонної тактичної групи львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в Чернівцях відбулися навчальні збори з командирами рот та батарей.

Про це повідомили у 80-й бригаді, де також розповіли: «Учасники збору відпрацьовували впродовж трьох днів напрямки застосування підрозділів, порядок організації основних видів забезпечення бойових дій підрозділів тощо. Офіцери поглибили теоретичні знання з питань організації та здійснення основних складових ведення бойових дій, удосконалювали свої навички під час польових занять, а також обмінялись досвідом, набутим під час виконання завдань за призначенням».

Керівник збору, заступник командира 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, підполковник Олег Баляс, зазначив: «Наше завдання максимально якісно підготувати командирів рот та батарей. До офіцерів було доведено необхідну теоретичну базу та проведено низку інструкторсько-методичних, методичних та практичних занять. А для вдосконалення практичних вмінь та навичок командирів рот та батарей) під час організації та проведення інструкторсько-методичних занять з підрозділами, ми провели практичні заняття на полігоні.

«Увага офіцерів зверталась на запровадження нових форм і методів підготовки підрозділів, які максимально наближені до реальних бойових дій. Також під час збору було проведено заняття з порядку виявлення цілей противника та їх ураження в ході коректування вогню БПЛА, заняття з невідкладної медичної допомоги в бойових умовах», – поінформували також у 80-й бригаді.

Підполковник Олег Баляс підкреслив: «На цьому зборі було досягнено єдиних поглядів та методики проведення заходів відновлення боєздатності підрозділів, що є важливим фактором виконання в майбутньому бойових завдань , командирів рот націлено до відпрацювання та створення «арсеналів тактичних прийомів і дій», що забезпечить в подальшому ефективне навчання підлеглих відповідно до вимог та реалій сучасного бою».

А командир роти вогневої підтримки, лейтенант Дмитро Савон, зазначив: «Такі збори потрібні, на них керівники занять нам пригадали керівні документів,зміни в них, якими необхідно керуватись у повсякденній діяльності,пригадали методику проведення та організації занять з підлеглим особовим складом. Було досягнуто єдиних поглядів на організацію занять з особовим складим. Велику зацікавленість у мене та інших була до застосування БПЛА у сучасному веденні бойових дій».

«Під час підведення підсумків командирського збору, командиром 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, полковником Володимиром Швораком, відзначено основні напрямки роботи командирів рот (батарей) в організації їз службової діяльності та проведенні занять з особовим складом», – повідомили також у 80-й бригаді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині потребують допомоги очевидців ДТП

У Львові трапилися минулої доби 39 ДТП

У Львові вимкнули електропостачання на 28 вулицях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу