У «Львівелектротрансі» запевнили, що трамваїв на маршрутах не бракувало

16:24 28 листопада 2016 р.

Начальник трамвайного депо Роман Василишин пояснив, що всі заплановані на вихідні трамваї виїхали на свої маршрути, але не всі трамваї відображалися в програмах GPS-моніторингу.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 28 листопада, що «Львівелектротранс» спростовує інформацію, яка поширюється у соціальних мережах, про те, що у вихідні на лінії виїхала недостатня кількість трамваїв. Як зазначається в повідомленні, «у соціальних мережах поширюється неправдива інформація про те, що на вихідних «Львівелектротранс» випустив недостатню кількість трамваїв на лінію»; «ця інформація не відповідає дійсності: із запланованих до випуску в суботу на першу зміну 65 трамваїв на лінію виїхало 63, а у другу – 64 трамваїв»; «у неділю на маршрути і у першу, і у другу зміну на лінію вийшли всі 65 запланованих трамваїв». Як розповів начальник трамвайного депо Роман Василишин, всі заплановані на вихідні трамваї виїхали на свої маршрути, але не всі трамваї відображалися в програмах GPS-моніторингу. Через що стався такий технічний збій, наразі не відомо.

У «Львівелектротрансі» також запевнили, що всі трамваї і тролейбуси Львова обладнані справними GPS-трекерами, дані із яких надходять в центр керування рухом ЛКП «Львівавтодор», а звідти передаються на сайт Львівської міської ради та у інші додатки.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу