У курсантів львівської Академії сухопутних військ розпочався польовий вихід

18:42 15 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

У прес-службі Міноборони повідомили в п’ятницю: «Декілька сотень майбутніх офіцерів на практиці інтенсивно вдосконалюють отримані знання».

Днями у курсантів Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався польовий вихід. Декілька сотень майбутніх офіцерів на практиці інтенсивно вдосконалюють отримані знання.

Плацдармом їхньої польової виучки є Міжнародний центр миротворчості та безпеки навчального закладу. Під час цього польового виходу значну увагу приділяють вивченню засобів облаштування переправ та здійснення десантування через водні перешкоди. 

У розпорядженні курсантів-інженерів є практично всі зразки інженерної техніки, що здатні виконати такі завдання. У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відточують свої знання й майбутні командири підрозділів механізованих і танкових військ.

Акцент у підготовці майбутніх офіцерів викладачі ставлять на розвиток їхніх командирських й лідерських якостей, наданню курсантам необхідних навичок із ухвалення правильних та ефективних рішень. Також графік практичних занять передбачає виконання різноманітних вправ стрільб зі стрілецької зброї й гранатометів, озброєння бойових машин, водіння танків, БМП та БТРів, відпрацювання низки нормативів з багатьох інших військових дисциплін.

Вперше виконують вправу навчальних стрільб із озброєння бойової машини піхоти БМП-2 курсанти, які навчаються за спеціальністю «Виховна робота», в майбутньому вони обійматимуть офіцерські посади по роботі з особовим складом. Програма їхньої підготовки передбачає набуття навиків у форматі командира механізованого взводу. 

За час навчання курсанти цього фаху повинні досконало оволодіти усіма зразками стрілецької зброї та гранатометів, водити бойові машини, ефективно використовувати їхнє озброєння, повноцінно керувати механізованими підрозділами. Польовий вихід для вихованців Академії сухопутних військ триватиме ще декілька тижнів.

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу