У КМВА розповіли подробиці нічної атаки дронів на Київ

05:16 25 травня 2023 р.

Фото до новини

Після найдовшої паузи в травні – тривалістю 4 дні, рашисти знову атакували Київ з повітря.

Про це інформує начальник Київської ОВА Сергій Попко, пише Dailylviv.com.

«Ворог в черговий раз довів, що Київ залишається однією з найголовніших його цілей в цій війні! Після найдовшої паузи в травні – тривалістю 4 дні, рашисти знову атакували Київ з повітря.

Це вже дванадцятий напад на столицю в цьому місяці! Під час тривоги, яка тривала понад 3 години, противник, за попередніми даними, застосував баражуючі боєприпаси «Shahed». Атака була масована.

Ворог продовжує використовувати тактику нападу у кілька хвиль, з інтервалами між групами атакуючих дронів. Так армія кремля намагається досягнути поставлених цілей, зокрема і виснажити нашу ППО.

Дзуськи! Українські янголи неба не дали шансів агресору. Усі виявлені повітряні цілі, які  рухалися в напрямку Києва, були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. Ударів по Києву не допущено! В тисячний раз дякуємо ППО за відмінну роботу!

Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються. Слідкуйте за новими повідомленнями. Бережіть себе, неухильно дотримуйтеся правил безпеки, своїми відповідальними діями ви щоденно наближаєте мир в Україні після нашої Перемоги!», - зазначив Сергій Попко, начальник КМВА.

У Харкові серед ночі лунають вибухи

На Львівщині працює ППО

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів