У графіки роботи львівських автобусних нічних маршрутів внесено незначні зміни

13:28 22 липня 2015 р.


Фото: city-service.lviv.ua

За словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, графіки курсування нічних маршрутів ще будуть коригувати, відповідно до потреб працівників міських підприємств, які працюють у дві чи три зміни.

За інформацією начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, у графіки роботи нічних маршрутів внесено незначні зміни. За його словами, графіки курсування нічних маршрутів ще будуть коригувати, відповідно до потреб працівників міських підприємств, які працюють у дві чи три зміни.

«Зараз ще опрацьовується відповідна інформація», – сказав Віктор Щир. Про це повідомили сьогодні, 22 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також додали:

«Нагадаємо, що міський голова Львова Андрій Садовий доручив відкоригувати роботу нічних маршрутів так, щоб вони були максимально зручні для мешканців, які працюють на підприємствах у нічні зміни. Він зазначив: «Я просив би, щоб управління транспорту та зв’язку та департамент економічної політики попрацювали спільно по підприємствах, де є друга, третя зміни, щоб звернути увагу на специфіку роботи підприємств  і щоб ці маршрути були корисні для наших львівських підприємств. Якщо треба буде вносити зміни в роботу маршрутів, то ми готові це робити. Мені важливо, щоб люди, які працюють вночі, могли нормально добратися на роботу чи з роботи додому. Це дуже і дуже важливо».

Нічні маршрути запрацювали у Львові 1 липня. Вартість проїзду складає 8 грн.

Графіки роботи нічних маршрутів иожна побачити тут: http://city-service.lviv.ua».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу