У двох райцентрах на Львівщині представили нових очільників поліції | Новини Львова

У двох райцентрах на Львівщині представили нових очільників поліції

17:00 19 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

У середу, 19 грудня, особовому складу Самбірського відділу поліції був представлений новий його начальник підрозділу – підполковник поліції Роман Чекас, натомість керівником Старосамбірського відділення поліції призначений підполковник поліції Сергій Захарчик.

Нових очільників територіальних підрозділів поліції Львівщини представив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк. Під час представлення полковник поліції відзначив великий досвід роботи у поліції кожного з призначених та побажав їм успіхів на нових посадах.

Підполковник поліції Роман Чекас – 1979 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища, в органах внутрішніх справ – з 2006 року. Попередня посада – начальник Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області

Підполковник поліції Сергій Захарчик – 1979 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища, в органах внутрішніх справ – з 1997 року. Попередня посада – заступник начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Попередній начальник Самбірського відділу поліції полковник поліції Олег Сушко нещодавно очолив Залізничний відділ поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили в середу, 19 грудня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:33 15 липня 2020 р.

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

Чисельність населення України до кінця цього століття може зменшитися до 17,5 мільйона, йдеться у дослідженні групи вчених. Вони прогнозують, що кількість населення на планеті зросте на мільярд до 8,8 мільярда.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Населення України до кінця століття може скоротитися більше, ніж удвічі, - дослідження

У Черлянах на Городоччині завершують будівництво спортивного майданчика

Польська авіакомпанія LOT знову літає до Львова

Ще дві туристичні країни звільнені від самоізоляції

На Львівщині нищать посіви маку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу