У двох райцентрах на Львівщині представили нових очільників поліції

17:00 19 грудня 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

У середу, 19 грудня, особовому складу Самбірського відділу поліції був представлений новий його начальник підрозділу – підполковник поліції Роман Чекас, натомість керівником Старосамбірського відділення поліції призначений підполковник поліції Сергій Захарчик.

Нових очільників територіальних підрозділів поліції Львівщини представив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк. Під час представлення полковник поліції відзначив великий досвід роботи у поліції кожного з призначених та побажав їм успіхів на нових посадах.

Підполковник поліції Роман Чекас – 1979 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища, в органах внутрішніх справ – з 2006 року. Попередня посада – начальник Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області

Підполковник поліції Сергій Захарчик – 1979 року народження, уродженець Львівщини, освіта вища, в органах внутрішніх справ – з 1997 року. Попередня посада – заступник начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Попередній начальник Самбірського відділу поліції полковник поліції Олег Сушко нещодавно очолив Залізничний відділ поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили в середу, 19 грудня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу