У двох пунктах пропуску на Львівщині запровадили безкоштовний Wi-Fi

12:45 23 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: bagnet.org

Митники розробили інтерактивну карту функціонування своїх підрозділів у нашій області.

«Львівська митниця ДФС запровадила додаткові інформаційні сервіси для громадян та підприємців», – повідомили сьогодні, 23 березня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, спільно з ЛОДА митники розробили інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення, які працюють у Львівській області. Карта доступна в мережі інтернет на офіційній сторінці облдержадміністрації.

«За допомогою цієї карти підприємці можуть ознайомитися з наявними місцями оформлення, побачити основні їх характеристики, зокрема середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування та наявність суміжних служб», – повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Окрім того, Львівська митниця ДФС розробила та впровадила ще один інформаційний сервіс. Так, у пункті пропуску «Краковець-Корчова» та навколо нього відтепер подорожні зможуть безоплатно користуватись інтернетом.

Доступ до мережі Wi-Fi надало одне з підприємств, які працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга запрацювала також у пункті пропуску «Грушів-Будомеж».

Ці заходи передбачені програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік «Привітний та безпечний кордон», яка передбачає, зокрема, створення інформаційної системи «Більше знаєш – швидше їдеш». Вона покликана створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, також через висвітлення її в радіоефірі, тощо. На сьогодні вже реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яка теж розміщена на сайті Львівської ОДА».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів