У департаменті ЖКГ Львівської ОДА потребують фахівців

11:00 28 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Документи від претендентів на заміщення вакантних посад прийматимуть до 16 серпня включно.

«Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців – спеціаліста відділу розвитку житлово-комунального господарства управління тарифної політики та розвитку житлово-комунального господарства (вимоги: вища освіта, молодший бакалавр, бакалавр, спеціальність «Промислове і цивільне будівництво», «Будівництво та цивільна інженерія», вільне володіння державною мовою); а також начальника управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування (вимоги: вища освіта, ступінь магістра/спеціаліста, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах не менше двох років, вільне володіння державною мовою).

Документи необхідно подати до 16 серпня (включно) за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 6, третій поверх. Контактний телефон: (032) 276 17 94. Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням: http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу