У черзі на українсько-угорському кордоні 200 транспортних засобів

19:51 14 липня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні перед пунктом пропуску «Тиса» на оформлення було близько 200 транспортних засобів, які прямують на виїзд з України.

Основними причинами збільшення кількості подорожуючих є можливість транзитного проїзду через територію Угорщини громадянами України, що мають право на тимчасове або постійне проживання на території країн Євросоюзу, а також нещодавно оголошене у ЗМІ рішення уряду Угорщини щодо посилення протиепідемічних обмежень під час в’їзду до Угорщини.

Керівництво Чопського прикордонного загону організувало взаємодію із представниками поліції Угорщини з метою прискорення здійснення контрольних операцій щодо громадян, які перетинають державний кордон.

Громадян, які планують поїздки до Угорщини, просимо врахувати ситуацію, що склалася. Повідомляємо, що усі транспортні засоби проходять прикордонний, митний та інші види контролю у порядку черги та у відповідності до вимог чинного законодавства.

Водночас нагадуємо про адміністративну відповідальність за порушення режиму у пункті пропуску та громадського порядку, повідомляє Держприкордонслужба.

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів