У бюджеті Львова передбачено на ремонт «Соціального готелю» 150 тисяч гривень

11:22 5 лютого 2016 р.


Фото: зі сторінки КЗСЗ «Соціальний готель» в інтернет-мережі «Facebook»

На капітальний ремонт Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян планують спрямувати 188 тисяч гривень.

«Бюджет розвитку міста на 2016 рік для управління соціального захисту передбачає 3 млн. 233 тисяч гривень. Основні видатки заплановано на капітальний ремонт Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян і «Соціального готелю», – повідомили сьогодні, 5 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради. – Відтак, на капітальний ремонт Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян планують спрямувати 188 тисяч гривень. На капітальний ремонт КЗСЗ «Соціальний готель» передбачають 150 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу