У бюджеті Львівщини передбачено 3856 тисяч гривень для допомоги 19 сім’ям полеглих бійців

13:58 19 березня 2015 р.


Фото: tsn.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, станом на 18 березня з обласного бюджету профінансовано 2289,5 тисячі грн для надання допомоги 19 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

У прес-службі облдержадміністрації.повідомили сьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«У 2015 році в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, з урахуванням змін, в обласному бюджеті передбачено 3856 тисяч грн. на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Про це інформує департамент фінансів ЛОДА.

Станом на 18 березня цього року з обласного бюджету профінансовано 2289,5 тисячі грн. для надання зазначеної допомоги 19 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до замовлення для подальшої виплати одержувачам.

Розмір такої допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тисячі грн. (з урахуванням оподаткування). Інформування одержувачів про виділення їм одноразової адресної допомоги забезпечують органи соціального захисту населення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу