У будівлях Львова встановлять близько півтисячі індивідуальних теплових пунктів

12:38 18 листопада 2015 р.


Фото: ukurier.gov.ua

З переліком адрес, за якими встановлять ІТП, можна буде ознайомитися на спеціально розробленій карті.

«ЛМКП «Львівтеплоенерго» за грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку обладнає близько півтисячі індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будівлях  Львова. Встановлення їх відбуватиметься в три черги, перша з яких стартує уже в 2015 році», – повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Начальник міського відділу енергоменеджменту Іванна Гаврилко розповіла: «За допомогою ІТП, ми маємо можливість регулювати подачу тепла до будівель. Натомість, за допомогою програмування, підтримуватимуться комфортні умови в будівлі при економному витрачанні енергоресурсів, завдяки автоматичному регулюванню відпуску тепла на опалення та інші системи – відповідно до заданого розкладу та з урахуванням температури повітря ззовні. Досвід будинків, котрі використовують ІТП, показує економію до 20% теплової енергії за сезон. З переліком адрес, за якими встановлять ІТП, можна буде ознайомитися на спеціально розробленій карті».

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу