У будівлі Франківської районної адміністрації Львова також не знайшли нічого вибухонебезпечного

15:35 21 листопада 2014 р.


Фото: galnet.org

Як повідомили в п'ятницю у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, це вже 97 повідомлення, яке надійшло до правоохоронців про неправдиве замінування тих чи інших об’єктів у Львові та області.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили в п'ятницю, що в будівлі Франківської районної адміністрації Львова також не знайшли нічого вибухонебезпечного. У повідомленні також конкретизують:

«У Львові 21 листопада на оперативний номер «102» надійшло повідомлення з приймальної Франківської районної адміністрації (вул. Генерала Тараса Чупринки, 85), про те, що до них о 12:10 зателефонував чоловік, який не представився і сказав, що «через годину у вас станеться вибух». На місце події працювали представники слідчо-оперативної групи міліції, кінолог, вибухотехніки та експерти науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області, а також представники інших служб.

Зауважимо, що в приміщенні Франківської районної адміністрації знаходять різні державні установи району. Було евакуйовано близько 150 працівників та відвідувачів.

Після ретельного обстеження усіх приміщень та прилеглої території до будівлі районної адміністрації, вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Наразі правоохоронці проводять усі необхідні слідчо-оперативні заходи з метою встановлення особи аноніма, який надав неправдиву інформацію про те, що у державній установі станеться вибух.

Зазначимо, що це вже 97 повідомлення, яке надійшло до правоохоронців про неправдиве замінування тих чи інших об’єктів у Львові та області».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні також не підтвердилося й повідомлення про замінування будівлі Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу