У Брюховичах рубають дерева: збудують 8 багатоповерхівок на 600 квартир

15:20 7 грудня 2020 р.

Фото до новини


Фото: Наші гроші. Львів

В Брюховичах на вулиці Широкій, 22 дозволили будівництво багатоповерхового житла, хоча згідно з генпланом селища, це - резервні території садибної житлової забудови та лісопарки. На ділянці вже зрізали частину дерев.


Відео: Наші гроші. Львів

Про це пишуть Наші гроші. Львів.

Восени Брюховицька селища рада підписала договори про передачу в оренду двох земельних ділянок, площею майже 1,7 та 1 га, підприємству «Сіті Консалт Груп». Компанія володіє будівлями на цій території, і згідно з генпланом, тут був учбовий центр обленерго, хоча ця територія більш відома як табір «Енергетик». «Львівобленерго» продало будівлі табору «Сіті Консалт Груп» влітку минулого року.

Вхід, 2015 рік, Google

Вхід, 2020 рік

Обидві ділянки депутати дозволили передати в суборенду фірмі «Буддеталь». На меншій вже дозволили підготовчі роботи на будівництво багатоповерхівок.

На паспорті об’єкту вказано, що тут буде нове будівництво багатоквартирних житлових будинків. Замовником робіт є ТОВ «Буддеталь», а генпідрядником – ТОВ «М7 Девелопмент констракнш груп».

Забудовники пов’язані із покупцями земель дитячого табору «Супутник» в Брюховичах, який також забудовують житлом – так званий «ЖК Грінвуд 2». Директором фірми-орендаря ділянки «Сіті Консалт Груп» є Лев Козаков, а власниками – Хаахр Пірет, Ігор Вихопень і Павло Нікітін. Останні двоє, а також Уляна Хлібкевич, Сергій та Алла Напраснікови, володіють замовником будівництва, товариством «Буддеталь».

Фактично ділянка на вулиці Широкій, 22 буде продовженням їхнього проекту, бо тут будуватимуть «ЖК Грінвуд 3». Як на вказано на сайті компанії, планують збудувати 8 п’ятиповерхових будинків на 12 секцій, тобто загалом 600 квартир.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів