У Бориславі й Східниці на Львівщині постачають воду автоцистернами

09:52 18 травня 2015 р.


Фото: Radiosvoboda.org

У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомили в понеділок, що станом на шосту годину ранку в понеділок централізоване водопостачання близько 2 500 абонентів у Бориславі й близько 2 500 у Східниці все ще не відновлено.

14 травня о 17:00 ПАТ «Львівобленерго» припинило подачу електроенергії на насосній станції «Рибник» КП «Бориславводоканал» у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію в розмірі 302 тисяч грн, унаслідок чого тимчасово припинено централізоване водопостачання абонентів міста Борислава (близько 13 000 споживачів) та селища Східниця (близько 2 500 споживачів) Бориславської міської ради. До кінця доби 15 травня забезпечення абонентів водою здійснювалося з локальних водозаборів та за рахунок накопичених резервів.

16 травня подача води до споживачів здійснювалась з локальних водозаборів та шляхом підвозу води автоцистернами від КП «Бориславводоканал»,  КП «Еко-Місто». Впродовж 16-17 травня підвезено 81 кубічних метрів питної води.

Станом на шосту годину ранку 18 травня централізоване водопостачання абонентів не відновлено. Про це повідомили сьогодні, 18 травня, в  департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу