У 24-й бригаді зі Львівщини спростували фейк

13:48 17 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/24th.brigade

В інтернеті поширюється інформація про нібито заняття позицій підрозділом ДУК ПС та військовослужбовцями 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила безпосередньо на території Донецька.

Про це поінформували в понеділок, 17 червня, в прес-службі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова на Львівщині, де також розповіли: «Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності! Мета цього інформаційного вкиду спрямована на дискредитацію підрозділів Збройних Сил України та перших осіб держави в контексті політичних процесів, що відбуваються в Україні та на зовнішньополітичній арені. Зокрема – на тлі майбутнього засідання ТКГ у Мінську та спланованих найближчим часом закордонних візитів політичного керівництва України».

«Для створення цього повідомлення було використано недостовірну інформацію. Зокрема, залучено особисті дані осіб, які колись були бійцями добровольчих підрозділів, але зараз проходять службу у лавах Збройних Сил України. Ворожі пропагандистські ресурси йдуть на будь-які кроки для дестабілізації ситуації у інформаційному полі України.», – поінформували також у 24-й бригаді.

У прес-службі 24-ї бригади також зазначили: «Закликаємо представників ЗМІ уважно перевіряти інформацію та використовувати лише перевірені та достовірні джерела! Командування операції Об’єднаних сил повідомляє, що воїни окремої механізованої бригади імені короля Данила надійно утримують позиції на визначених ділянках відповідальності, виконують бойові завдання у рамках чинного законодавства України та норм Міжнародного гуманітарного права».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу