У 2015 році прокурорам адресували на Львівщині більше 10 тисяч звернень

15:00 9 липня 2015 р.


Фото: Маріан Стрільців / ZIK

На особистий прийом до органів прокуратури області цьогоріч звернулися понад 3 тисячі громадян.

Із більше 10 тисяч звернень громадян органами прокуратури області вирішено більше 5800, з яких 228 – від народних депутатів України. Разом з тим, понад 4 тисячі скарг стосувались питань, що належать до компетенції органів влади та контролю, тож їх відповідно до чинного законодавства надіслано для вирішення за належністю.

Загалом, прокурорами задоволено 110 звернень, левова частка з яких – з питань досудового розслідування, порушення конституційних прав і свобод неповнолітніх та соціально незахищених категорій населення, а також представництва інтересів громадян і держави у суді. До прикладу, за результатами розгляду звернень працівників двох підприємств на Стрийщині, прокуратурою подано 36 заяв про видачу судових наказів про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати на загальну суму понад 180 тисяч грн, які задоволено в повному обсязі.

Крім цього, особливу увагу в прокуратурі відведено особистому прийому громадян як одному із найбільш ефективних методів надання правового захисту та можливості своєчасного реагування на їх порушені права. Так, особисто прокурором області прийнято 90 мешканців регіону, в тому числі – і за місцем їх проживання.

У кожному конкретному випадку, за наявності підстав та в межах компетенції вживалися заходи з метою реального поновлення законних інтересів заявників. Так, розглянувши звернення однієї з громадських організацій, прокуратурою подано позовну заяву про повернення у власність держави більше 7 га земель у смт Брюховичі із неправомірного користування дочірнього підприємства ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

На особистий прийом до органів прокуратури Львівщини цьогоріч звернулися понад 3 тисячі громадян. Кожного шостого заявника прийнято керівниками прокуратур.

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, в прес-службі міської ради прокуратури Львівської області

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу